E-İMZA / KEP E-POSTA / KEPPORT İMZALAMA

E-imza / Kep E-posta / Kepport İmzalama

  • 30 DAKİKADA E-İMZA DÖNEMİ !!!

2021 yılında Ticaret Bakanlığı’na yapılacak destek başvurularında, DYS (Destek Yönetim Sistemi) üzerinden başvuru alınacaktır. Bu nedenle şirketinizin ve şirket yetkililerinin başvuruda sıkıntı yaşamaması için e-imza, Kep Adresi ve Kepport e-imza evrak imzalama modülü gibi servislere ihtiyacı olabilecektir.

KEPPORT İMZALAMA MODÜLÜ FİYAT TARİFESİ

Kepport Elektronik İmzalama Modülü 1400 TL + KDV | "Elektronik İmza Sertifikanız var ise, 20 adet destek başvuru evrak demetini imzalamanızı sağlar (İkinci ve daha fazla müşterek imza için 550 TL + Kdv fark talep edilir.)"

Kep Başvuru Modülü 1.600 TL + KDV | "Kepport Elektronik imza modülü üyeliğiniz var ise Türkkep hesabınıza entegrasyon ile kolay KEP gönderimi sağlar. 20 adet destek başvurusu için geçerlidir. (İkinci ve daha fazla müşterek imza için ücret farkı talep edilmez)"

Kepport Elektronik İmzalama + Başvuru Modülü 2.400 TL + KDV | Elektronik İmza Sertifikasnı var ise, 20 adet destek başvuru evrak demetini imzalamanızı ve Türkkep hesabınızı üzerinden kolay KEP gönderimizi sağlar. (ikinci ve daha fazla müşterek imza için ücret farkı talep edilmez.)

Kepport Elektronik İmzalama + Başvuru Modülü 3.250 TL + KDV | "Sınırsız sayıda, destek başvuru evrak demetinizi imzalamanızı ve Türkkep üzerinden kolay KEP gönderiminiz sağlar. (İkinci ve daha fazla müşterek imza için ücret farkı talep edilmez)"


E-İMZA FİYAT TARİFESİ

1 YILLIK E-İMZA PAKETİ 250 TL + KDV
3 YILLIK E-İMZA PAKETİ 350 TL + KDV
YERİNDE TESLİMAT 100 TL + KDV (opsiyonel)


KEP / KAYITLI E-POSTA YILLIK ÜCRET TARİFESİ

1 YILLIK KEP HESABI 20 GÖNDERİ 200 TL + KDV
3 YILLIK KEP HESABI 20 GÖNDERİ 300 TL + KDV

ZAMAN DAMGASI 350 TL + KDV© 2022, Behem Stratejik Yönetim ve Dış Ticaret A. Ş.
Esentepe Mah. Inonu Cad. Kartalkule No: 147-70 Kartal Istanbul Turkey 0216 353 45 35 sales@behem.com.tr
Naature Teknoloji