YURT DIŞI SATIŞ & İHRACAT YÖNETİMİ (YURTDIŞI MÜŞTERİ BULMA)

Yurt Dışı Satış & İhracat Yönetimi (Yurtdışı Müşteri Bulma)

Digital Faaliyetlerin Desteklenmesi (E-ticaret sitelerine üyelik)

Şirketler gelişimlerini hızlandırmak için rekabet koşullarının giderek zorlaştığı günümüzde ihracata yönelmektedirler. Verimli bir ihracat kanalı oluşturmak için pazar araştırması ve hedef ülke analizlerinin yapılması ilk önceliktir. Pazar araştırması yurt dışına açılmak isteyen her firmanın gündeminde olması gereken önemli bir süreçtir.

Aynı şekilde mevcut ihracat hacmini büyütmek / genişletmek isteyen ihracatçı firmalar için de aynı şartlar geçerli olacaktır. Yeni pazarlarda karşılaşılacak zorluklara hazırlıklı olmaları gerekmektedir.

İhracata başlamak yada mevcut ihracat hacminizi arttıracak en somut konu ürününüzü satın alabilecek yabancı müşterilerin bilgisine ulaşmaktır. Fuar katılımları ile müşteri bilgileri toplanacağı gibi internet üzerinden yapılacak araştırmalarla da bu bilgilere ulaşılabilmektedir. Veriye ulaşmayı daha spesifik hale getirmek için ise bu konuda hizmet veren bir çok B2B web sitesi pazaryeri konsepti karşımıza çıkmaktadır.

Bu bağlamda;

Destekli E-Ticaret Sitelerine üyelik yaptırdığınızda, üyelik bedelinin %60´ını 15.102 TL´ye kadar desteklenmektedir.

Bu sitelerle ve devlet desteği ayrıntıları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.© 2024, Behem Stratejik Yönetim ve Dış Ticaret A. Ş.
Esentepe Mah. Inonu Cad. Kartalkule No: 147-70 Kartal Istanbul Turkey 0216 353 45 35 sales@behem.com.tr
Naature Teknoloji